ORLOVI ZAVRŠILI KVALIFIKACIJE: Srbija izgubila od Portugala uz dva crvena i poništen gol

srbija-portugal-beograd-foto-dado-dilas-1444583958-759855
Fudbalska reprezentracija Srbije poražena je u Beogradu od Portugalije sa 2:1, u poslednjem meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Francuskoj. Nani doneo gostima prednost na startu, Tošić izjednačio sredinom drugog dela,a konačan rezultat postavio je Mutinjo u 78. minutu, sjajnim golom sa dvadesetak metara.
Selekcija Srbije izgubila je u Beogradu od reprezentacije Portugalije sa 2:1, u utakmici poslednjeg kola I grupe kvalifikacija za prvenstvo Evrope.
Strelci su bili Zoran Tošić u 65. za Srbiju, a Nani u 5. i Mutinjo u 78. minutu za Portugaliju.
Srbija je pretrpela peti poraz, ali je mnogo ranije izgubila šanse da se plasirana na šampionat sledeće godine u Francuskoj, dok je Portugalija izborila direktno učešće kao pobednik grupe.
Domaćin je današnji meč završio sa desetoricom pošto je Nemanja Matić dobio crveni karton u 82. minutu zbog prekršaja.
Nakon što je izašao iz igre, crveni karton dobio je i Aleksandar Kolarov zbog prigovaranja sudiji.