Sprinterima norma, 5 ličnih rekorda i 2 medalje

Za vikend je u Sremskoj Mitrovici održano Prvenstvo Srbije za pionire na kome su nastupila 4 takmičara Atletskog kluba ,,Sprint“. Bronzane medalje su osvojili Djordje Jovanovic u bacanju diska sa ličnim rekordom od 37.44 metra i Kristina Petrovic u skoku uvis sa 149 cm. Djorjde je napravio i lični rekord u skoku udalj i on sada iznosi 5.64 metra (zauzeo 5. mesto), a isto mesto je zauzeo i Milos Erdevicki sa bačenim kopljem do novog ličnog rekorda (33.06 metara). Misic Nemanja je bio 4. u bacanju koplja sa 37.07 metara. Bitno je istaći da su Nemanja i Djordje imali malih pehova sa zdravstvenim problemima, dok je Kristina Petrovic takmičila 5 takmičenja u 6 takmičarskih dana u poslednje dve nedelje, te da bi ovi rezultati bili sigurno dosta bolji. Pre drugog dana takmičenja, Milos Jokić je uspeo da istrči normu za Prvenstvo Srbije na 400 metara sa preponama za 57.10 što je i rekord Šapca u kome Miloš živi i trenira. Miloš je ovu trku trčao sam i sa dosta rezerve, tako da se očekuje dosta bolji rezultat za dve nedelje u Kruševcu gde će njemu, ali i ostalim seniorima i juniorima kluba društvo praviti najbolji atletičari Srbije.